TRANQUILSEAS RESORT ROATAN
Vítejte v ráji karibského ostrova Roatan
POKOJE
THE SUNKEN FISH RESTAURANT
Vychutnejte si pravou karibskou kuchyní
RESTAURACE
SEA DIVERS ROATAN
Užijte si nezapomenutelné potápění v Karibiku
POTÁPĚNÍ
ROATAN YOGA
Relaxujte za východu slunce na plážích Roatanu
JÓGA
Previous
Next

TRANQUILSEAS RESORT

V Tranquilseas najde útočiště ten, kdo chce prožít klidnou a nezapomenutelnou dovolenou. Tropická zahrada, všudypřítomní kolibříci a výhled na Karibské moře, dělají z resortu místo, které se navždy zapíše do vašeho srdce. Místo, kam se budete chtít vrátit. Zažijete atmosféru klidu a pohody.  Stranou od turistického ruchu, přesto kousek od centra dění, pár minut od letiště, přesto bez letadel. Žádní lovci selfies, žádné davy lidí. Jen vy, svěží vánek a karibská příroda. Můžete se potápět, můžete šnorchlovat, cvičit jógu, dobře jíst nebo jen relaxovat. Každý člen personálu je tu jen pro vás a zajistí vše, co potřebujete ke své vysněné dovolené.

Resort Tranquilseas má pouze sedm pokojů, proto hosté mohu zažít dokonalý servis a péči. Vše na jednom místě. Vlastní hotelová kuchyně zajišťuje pestrý výběr místní i celosvětové kuchyně, potápěčské centrum vás vybaví a doprovodí na nejlepší potápěčské lokality a volné chvíle můžete strávit se zkušenými lektory jógy. Večery patří relaxaci, procházce po pláži a dobrému jídlu. Při popíjení barevných koktejlů můžete pozorovat západ slunce, vychutnat si karibskou kuchyni a nasát pozitivní energii tohoto místa. Resort Tranquilseas nezůstane jen vzpomínkou na krásnou dovolenou. Stane se pocitem, že i zde jste se cítili jako doma.

Vrstva 2
Restaurant & Bar
Vrstva 6
Bazén
Vrstva 8
Pláž
Vrstva 4
Klimatizace
Vrstva 9
Potápění
Vrstva 10
Jóga
Vrstva 3
Parkování
Vrstva 7
Tropická zahrada

POKOJE

Vyberte si jeden z nádherných pokojů resortu Tranquilseas, kde můžete prožít tu nejkrásnější dovolenou. Jedinečné ubytování v tropické zahradě s úchvatným výhledem na Karibské moře.

VYUŽIJTE SPECIALNÍ SLEVY A BALÍČKY

POBYTOVÉ BALÍČKY & AKCE

Využijte skvělé nabídky a rezervujte speciálně připravené pobytové balíčky přímo na našich webových stránkách. Získáte dobrou cenu, neuvěřitelné zážitky a vzpomínky na celý život.

UBYTOVÁNÍ V SRDCI ROATANU

TRANQUILSEAS ECO-LODGE RESORT

Nádherná příroda ostrova Roatan si zaslouží tu nejlepší péči. Proto provozujeme celý resort jako Eco-lodge. Přečtěte si o nás víc. Kdo jsme, jakou máme filosofii a jakým směrem jdeme.

CO ŘÍKAJÍ NAŠI HOSTÉ

INSTAGRAM

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.